İzmir Lambiri Asma Tavan
İzmir Lambiri Asma Tavan

İzmir Lambiri Asma Tavan

 

Lambiri Asma Tavan nedir ile ilgili görsel sonucu

 

İzmir Lambiri Asma Tavan 

 

Dekoratif PVC tavan ve duvar lambiri

 

Dekoratif Lambiri tavan panelleri kurulumu ve bakışı çok kolaydır. Özellikle ıslak mekanlarda, PVC Lambiri tavanınızı dekore etmek ve su geçirmez hale getirmek için mükemmel bir alternatiftir. PVC Lambiri panelleri banyo, tuvalet, mutfak, bodrum, garaj ve diğer tüm iç mekanlarda tavan kaplamaları için idealdir.

 

Plastik Lambiri özel birleştirme sistemi, özellikle basit ve hızlı bir şekilde kaplanmış tavanlara çok uygundur. Tavan panelleri sürekli olarak monte edilebilir ve herhangi bir uzunlukta köprülenebilir. Tavan spotları kolayca inşa edilebilir. Plastik lambiri temizlenmesi kolay ve hijyeniktir. Küf yapmaz.

 

 

Geleneksel alçı tavanlara kıyasla hızlı ve kolay monte edilebilen ve birçok avantajı olan birbirine kenetli PVC panellerden oluşan bir tavan sistemi. Bir dizi aksesuar panelleri tamamlar ve kenarlara, köşelere ve son işlemlere izin verir.

 

Tavan panelleri için en popüler iki renk Beyaz Parlak ve Beyaz Mat'dır ve bunlar 3000 metre ve 5950 metre uzunluklarda mevcuttur. Paneller 250mm genişliğindedir.

 

PVC Tavanlar aşağıdaki özellik ve faydalardan dolayı popülerlik kazanmaktadır

 

Anti-mantar
Korozyona dayanıklı
Resim Gerekmiyor
Dayanıklı
Temizlemesi kolay
Sınıf B / B1 / B2 SANS 428'e göre bir sınıflandırma ile yangın Geciktirici
Hafif
Termit kanıtı
Su geçirmez
Bakım gerektirmeyen

 

 

izmir lambiri çatı işleri,izmir lambiri çatı firmaları,izmir lambiri çatı firması,izmir lambiri çatı ustası,izmir lambiri çatı fiyatları,izmir lambiri çatı yapımı,izmir lambiri çatı montajı,izmir lambiri çatı sistemleri,izmir lambiri çatı Yapımı ve Tamiri, izmir lambiri çatı Ustaları,izmir lambiri çatı tamircisi,izmir lambiri çatı modelleri,izmir yapısal lambiri üretimi, izmir lambiri konstrüksiyon firması,izmir yapısal lambiri konstrüksiyon ,izmir lambiri konstrüksiyon ticari yapılar,izmir lojistik depo lambiri çatıları yapımı,izmir lambiri yapı spor tesisleri,izmir lambiri yapı spor tesisleri,izmir merkez lambiri çatı işleri,izmir merkez lambiri çatı firmaları,izmir merkez lambiri çatı firması,izmir merkez lambiri çatı ustası,izmir merkez lambiri çatı fiyatları,izmir merkez lambiri çatı yapımı,izmir merkez lambiri çatı montajı,izmir merkez lambiri çatı sistemleri,izmir merkez lambiri çatı Yapımı ve Tamiri, izmir merkez lambiri çatı Ustaları,izmir merkez lambiri çatı tamircisi,izmir merkez lambiri çatı modelleri,izmir merkez yapısal lambiri üretimi, izmir merkez lambiri konstrüksiyon firması,izmir merkez yapısal lambiri konstrüksiyon ,izmir merkez lambiri konstrüksiyon ticari yapılar,izmir merkez lojistik depo lambiri çatıları yapımı,izmir merkez lambiri yapı spor tesisleri,izmir merkez lambiri yapı spor tesisleri,izmir  asma tavan dekorasyonları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014